REALIZACJE i WIZUALIZACJE PROJEKTÓW

36 m2 na wynajem w Warszawie

Metamorfoza łazienki i sypialnia w starym budownictwie

Budżetowa metamorfoza pierwszego mieszkania młodej pary

Mieszkanie młodej pary

Przemiana łazienki w starej kamienicy

Kawalerka Warszawa-Centrum

Projekt kawalerki wykończonej w wysokim standardzie.

Metamorfoza rodzinnego mieszkania w centrum Warszawy

Kuchenna metamorfoza

Mieszkanie w centrum warszawy w starej kamienica. Niewymiarowa kuchnia ze słupkami przy ścianach, była wielkim wyzwaniem uwzględniając budżet, który był do dyspozycji i efekty jaki chcieliśmy osiągnąć. Po generalnym remoncie to miejsce odżyło na nowo nabrało blasku i nie ma śladu po tym co było wcześniej.

Kuchnia dla młodego małżeństwa

Siedlce. 3 wersje kuchni, bo każda ma w sobie to coś ale ostatecznie stanęło na wersji z czerwoną cegłą. Drewniane fronty w połączeniu z białym blatem to dobre rozwiązanie dla odważnych osób, które cenią sobie domowy i nowoczesny klimat.

Łazienka na poddaszu

Przepiękna łazienka na poddaszu, nasza duma. Jasna ale klimatyczna, bardzo nowoczesna ale nie przesadzona a najważniejsze, że ten projekt ma w sobie to coś. Kolor popielu, duża tafla lustra a czarna cegła podkreśla to wszystko. Duże tafle białych błyszczących kafli na wysoki połysk nadają szlachetności a drewno charakteru.

Łazienka w bloku

Gdańsk, klasyczna łazienka w bloku w wyjątkowej oprawie. Właścicielka tej łazienki miała niewiele czasu, ściśle określony cel i marzenie o wielkim lustrze. Najtrudniejszy wybór był między blatem drewnianym a betonowym, ponieważ obydwie wersje prezentują się zjawiskowo.

Łazienki dla gości i właścicieli

Obrzeża Warszawy, duże mieszkanie a w nim dwie łazienki. Łazienka dla właścicieli, druga dla gości. Pralka zabudowana efekt miliona wiszących lamp to 3 sztuki + łamane lustro. Odważny wybór kafla i kamienia, duże tafle szkła, dobre oświetlenie nadały ten klimatyczny efekt.

Pokój dla dziewczynki

Pokój dla malutkiej księżniczki. Meble z IKEA aby łatwo można było konfigurować ustawienie boksów ustawiając jeden na drugi, z wiekiem wymienić różowy front na bardziej dorosły kolor, na fragmencie ściany farba tablicowa i wygodny fotel dla mamy z podnóżkiem. Biały regał po prawej stronie do sufitu na zamówienie, będzie funkcjonalny na długie lata.

Sypialnia z aneksem do pracy

Podwarszawskie Piaseczno: Nietypowy układ sypialni czyli pokój dłuuuugi i wąski... a efekty oceńcie sami. Wyraźnie wydzielona strefa pracy dla męża, strefa relaksu czyli sypialnia i strefa kobieca a to wszystko w jednym pokoju.

Salon z aneksem kuchennym

Obrzeża Warszawy. Duży i jasny salon z jadalnią, przestronne wnętrze i domowy klimat to zasługa dużej sofy budowanej z modułów, które można przestawiać i modyfikować, jasnej gamie kolorystycznej, szlachetny popiel w tapicerce przepleciony z białym dąbem na parkiecie i symbolicznym błyskiem złota . Kuchnia współgrająca z salonem łączy swoje strefy dużą i funkcjonalną wyspą. Całość domyka przemyślane oświetlenie i niebanalne lampy.